O NAS

PROTECTIVE jest firmą w branży BHP, która zajmuje się sprzedażą środków ochrony pracy. Nasze wieloletnie doświadczenia w dziedzinie handlu dowiodły, że klientom najbardziej odpowiada rzetelność w działaniu, duży wybór towaru, odpowiednia jakość i przystępne ceny.

Cieszymy się zaufaniem i staramy się uzupełniać ofertę nowym asortymentem oraz dążymy do osiągnięcia pełnego profesjonalizmu w zapewnieniu wszelkiego bezpieczeństwa pracownikom firm, które wykonują sumiennie swoją pracę oraz w spełnieniu oczekiwań i wymagań naszych klientów. Możecie Państwo mieć pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Jesteśmy dumni z naszej firmy, ponieważ w tak krótkim czasie podjeliśmy współpracę z dużymi przedsiębiorstwami oraz sprostaliśmy ich wymaganiom. Współpracujemy również z firmami zagranicznymi aby wprowadzać na rynek polski innowacyjne produkty i rozwiązania dla naszej branży.

Dziękujemy naszym klientom za wybór PROTECTIVE, pozostajemy w przekonaniu, że oferując najwyższej jakości usługi możemy się spodziewać wysokiej oceny ze strony odbiorców. Dziękujemy za zamówienia i za danie nam możliwości ich realizacji bo chcemy być jednym z najsolidniejszych dostawców w branży BHP lecz możemy to osiągnąć tylko przy Państwa pomocy.

„NASZA WIZJA TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”

Copyrights © Protective Środki Ochrony pracy